
Zbog kiše otkazan večerašnji koncert grupe Pravila igre
13.12.2019. / Romana Šimek
Iz Turističke zajednice grada Velike Gorice obavijestili su kako je večerašnji koncert grupe Pravila igre, nažalost, odgođen zbog kiše.
No nećete morati dugo čekati jer je novi datum održavanja koncerta već ove nedjelje, 15. prosinca s početkom u 20:30 sati. Prije njih zabavljat će vas Tamburaški sastav Lajbeki.
Brojne aktivnosti i dobru glazbu pratit će i gastro ponuda - kuhano vino i gin, čaj, kobasice, medenjaci, fritule.
Zadnje objavljeno

Vijećnici novog saziva raspravljali o gradskom novcu: "Grad je likvidan i nema problema s izvršenjem proračuna"

Sutra nadzor vozača vozila na dva kotača

Državni rekord Martine Krog na WPA Grand Prixu u Češkoj: U Zagrebu će ovog vikenda pokušati izboriti nastup na Svjetskom prvenstvu u Indiji

Prvi Aktualac novog saziva Vijeća: O Dnevnoj bolnici, pedijatrima, tržnici... Predložen "live" prijenos sjednica

Zagrebaši dolaze u Goricu, Udarnice novu sezonu otvaraju u Samoboru

FA Turopolje poziva na 24. Međunarodni festival folklora: Stižu gosti iz Bugarske, Poljske i S. Makedonije
