
Želite raditi i putovati Amerikom? GKM donosi sve o Work and travel programu
Potaknuti sve većom zainteresiranosti studenata za Work and Travel programom, Gorički klub mladih idućeg četvrtka, 29. studenog, priprema prvo predstavljanje Work Experience USA i Camp Counselors USA programa u Velikoj Gorici.
-Prezentaciju će voditi CCUSA Area Representatives koji će podijeliti do sada najistaknutija iskustva i priče s putovanja, upoznati sve zainteresirane s programom i najpogodnijim opcijama u ponudi, te odgovoriti na sva pitanja zainteresiranih slušatelja.
Kako dalje navode iz Kluba, osim CCUSA agencije, dovest će i sudionike Work and Travel programa koji će sa svojim vršnjacima podijeliti svoja iskustva i omogućiti dijeljenje priče iz prve ruke.
Za sudjelovanje u predavanju nisu potrebne nikakve posebne prijave, ali je poželjno stisnuti "dolazim" na Facebook event-u (https://www.facebook.com/events/353231905434790/).
Program će početi u 19 sati u Domu kulture Galženica, na Trgu Stjepana Radića 5.
Foto: GKM

Velečasni Vladimir Cvetnić proslavio 50 godina svećeništva u kapeli svetog Vida u Mraclinu

Borba za trofej na Leštantu: Igra se Kup Turopoljsko-posavske lige

Lučelnica dočekuje Brešku ligu na Lukinić Brdu: Novo Brdo čuva netaknutu mrežu, Dubranec i Šiljakovina u derbiju na kraju dana

Oproštaj od goričkog travnjaka protiv Nogometnog sindikata: Volio bih stvarno da ovaj tjedan i potpišemo s igračima s kojima pregovaramo

Idući tjedan novo zaprašivanje komaraca na području svih velikogoričkih naselja

Velika pobjeda Deana Klafurića, Široki 'okrenuo' Dinamo u Sloveniji: Naravno da nam to puno znači, ali ne treba sada zbog toga raditi neku euforiju
