Žene na rubu: Uskoro pogledajte novu predstavu Scene Gorica
Na pozornici dvorane Gorica uskoro ćemo gledati "Žene na rubu", predstavu prema dramskom tekstu Gustava Otta koja govori o tri suvremene žene koje život nije mazio i koje su se nebrojeno puta opekle i bile povrijeđene u svojoj potrazi za ljubavlju.
Redatelj predstave je Mario Kovač, a u njoj glume: Martina Stjepanović Meter, Selma Sauerborn i Mia Krajcar.
-U ovoj komediji susrećemo ih u tridesetim godinama života, onom ranjivom periodu kada okolina od nas očekuje mnogo a sugerira nam da je kraj (četrdesete!) blizu. Svaka od njih spas traži na drugom mjestu: jedna u naručju oženjenog muškarca koji je zavarava, druga u suicidalnom bijegu od rutine obiteljskog života, a treća u misticizmu religije. Svakoj nedostaje ono što imaju druge dvije no niti jedna to ne zna. Crnohumorno i kirurški precizno ovaj tekst secira nezahvalnu poziciju žene u suvremenom društvu-ističu iz Scene Gorica.
Žene na rubu pogledajte 17. siječnja u 20 sati u dvorani Gorica, a ulaznice su u prodaji na blagajni POUVG-a i online po cijeni od 10 eura.
Veliki susjedski okršaj Jelačića i Poleta u Vukovini, Lomnica gostuje u Kučama, derbi začelja Dinama i Meštrice u Novom Čiču, Obrezinci stižu u Lekneno!
Dan s kontrolorima parkiranja: Cijena parkinga u Gorici ista je već godinama, a da sustav funkcionira brinu kontrolori VG Komunalca
Carević otkrio na što treba pripaziti protiv Rijeke, igrači na Tuđmancu razveselili najmlađe navijače
Gorički Šumoborci aktivni u Karlovcu: Volonterski obnavljaju Rečičke lugove sadnjom hrasta lužnjaka
Velika Gorica snažno ulaže u zelenu infrastrukturu: Projekti vrijedni 6,5 milijuna eura
Vatreni se za Svjetsko prvenstvo 'zagrijavaju' protiv Brazila i Kolumbije: Budimir je neupitan!