Zuhra opet u Gorici: Stižu "Ocat i sin"
Nova predstava u kojoj glume Zlatan Zuhrić Zuhra i Tin Sedlar stiže u Pučko otvoreno učilište Velika Gorica u ponedjeljak, 19. veljače.
Generacijski jaz oca i sina vječna je i zahvalna tema. Dok otac, shodno iskustvu, teži sigurnijim metodama, sin je tipičan primjer brzopletog modernog dečka koji, naravno, ne voli da mu “stari” stalno soli pamet, već voli “sve što vole mladi”.
Otac je isplanirao cijeli dan, no sin ima druge planove jer se sprema na spoj. Ponosni otac koristi sve svoje moći kako bi sina pripremio na najbolji mogući način.
Zlatana Zuhru ne treba posebno predstavljati, dok je njegov partner u ovoj predstavi Tin Sedlar relativno novo lice, no i on već ima popriličan staž na “daskama koje život znače”. Naime, koncem 2010. godine se aktivno počeo baviti Stand up-om, a dio je već dobro poznate ekipe Studio smijeha.
Za ulaznicu je potrebno izdvojiti 50 kuna, a više informacija možete dobiti na 01 6259 800.
Velikogoričke dežurne službe spremne za novogodišnju noć, obišao ih zamjenik župana Ervin Kolarec
Pogled u 2025.: Godina u kojoj su započeli projekti koji će mijenjati Goricu
Više od 800 golubova, peradi i kunića predstavlja se na izložbi malih životinja u Velikoj Gorici
Trgovine danas rade skraćeno, provjerili smo gdje možete obaviti kupovinu
VG Čistoća objavila raspored rada i odvoza komunalnog otpada
Udarnice se iz Švedske vraćaju sa zlatom i uspomenama za cijeli život