Županija vatrogascima na dislokaciji odobrila dodatna sredstva
19.07.2017. / Ivana Ćurić
Temeljem zamolbe Vatrogasne zajednice Zagrebačke županije župan vatrogascima koji su 17. srpnja otišli na požarišta u Splitsko-dalmatinsku županiju odobrena su dodatna sredstva za nabavu opreme.
Župan Stjepan Kožić odobrio je sredstva u iznosu od 30.000 kuna za dodatno opremanje vatrogasaca na dislokaciji. Sredstva će biti utrošena za nabavu dodatnih maski, osobne prve pomoći, potkapa i majica te ostale opreme.
Na terenu se nalazi 21 vatrogasac s pet vatrogasnih vozila iz vatrogasnih postrojbi gradova Svete Nedelje, Velike Gorice i Dugog Sela koji aktivno sudjeluju u gašenju.
Gorički vatrogasci jutros su nam se javili kako su završili s gašenjem požara na jučerašnjoj lokaciji te čekaju novu zapovjed.
(foto: D.Kukor/DVD Turopolje)
Zadnje objavljeno
Važno gostujuće slavlje Posavca na putu prema tituli prvaka: Dianežević, Žilić i Milatović 'okrenuli' Milku Trninu
Odbojkašice Velike Gorice prekinule crni niz, HOK Gorica u velikom nedjeljnom derbiju dočekuje neporaženu Petrinju
Gorica imala Sesvete 'na konopcima', Vori pohvalio Miškovićevu momčad
Carević: Stasamo polako kao momčad i to me veseli, nekad bismo ovakve utakmice vjerojatno izgubili
Bez struje u Črnkovcu i Selnici Ščitarjevskoj
Samostalnom izložbom „I got something to s(pr)ay“ Igor Limanija – Lima ruši predrasude o grafitima