71-godišnjak automobilom naletio na 69-godišnju biciklisticu
Jučer oko 10 sati dogodila se prometna nesreća u kojoj je teško ozlijeđena 69-godišnja biciklistica.
-71-godišnjak je upravljao osobnim automobilom marke Fiat Doblo zagrebačkih registarskih oznaka, a kretao se Ulicom Antuna Gustava Matoša u smjesu sjeveroistoka. Dolaskom do raskrižja sa Zagrebačkom ulicom koja je označena kao cesta s prednošću prolaska, nije propustio sva vozila već je nastavio vožnju te skrenuo ulijevo i ušao u raskrižje. Tada je naletio na bicikl kojim je upravljala 69-godišnjakinja, a kretala se biciklističkom stazom Zagrebačke ulice u smjeru jugoistoka te je dolazeći u raskrižje zadržavala smjer kretanja – poručili su iz PUZ-a.
Liječnička pomoć unesrećenoj biciklistici pružena je u Kliničkom bolničkom centru „Sestre milosrdnice“.
Foto: Ilustracija/Hrvoje Jelavic/Pixsell
Počinje ljetno radno vrijeme Policijske postaje Velika Gorica
Počinje tjedan radionica u Kučama: Prijavite djecu na kuhanje, STEM i likovnu radionicu
Galović s nova dva komada odveo Donji Hruševec do pobjede nad 'njegovim' Dubrancem: U nedjelju Breška liga stiže na Petrovo u Šiljakovini
34 godine i 336 dana!
Fenomenalna Nina Vuković na Hanžeku srušila osobni rekord: U Grčkoj osvojila titulu prvakinje Balkana, u Zagrebu se približila magičnoj granici od dvije minute
Maloljetnik teško ozlijeđen nakon pada s bicikla u Zagrebačkoj