Barišiću još dva mjeseca istražnog zatvora
16.10.2020. / Petar Brnada
Gradonačelnik Dražen Barišić još će dva mjeseca provesti u istražnom pritvoru, odluka je koju je Županijski sud u Zagrebu donio u petak popodne.
Mjesec dana nakon izbijanja afere Janaf sudac istrage prihvatio je prijedlog Uskoka da se osumnjičenicima u ovoj aferi, Draženu Barišiću, Krešimiru Peteku, Draganu Kovačeviću i Vinku Grgiću, produlji pritvor na 60 dana zbog mogućeg utjecaja na svjedoke i opasnosti od ponavljanja djela. Sa slobode se od ranije brane Tomislav Jelisavec, Mirjana Prodan, Katarina Gašparac, Zvonko Maras, Iva Šuler te posljednji uključen u istragu Goran Puklin.
Zadnje objavljeno
Donja Lomnica pjesmom i plesom očuvala sjećanje na Vojka Miklaušića
Unutarstranački izbori u HDZ-u: Unatoč samo jednom kandidatu velika gužva na biralištu
Lučićevi dani: Predavanje i koncert posvećeni slavnom Turopoljcu
Sve o rijeci Odri i crnki - rijetkoj vrsti ribe koja u njoj obitava doznajte na predavanju u Područnoj knjižnici Galženica
Red Danice hrvatske za velikogoričke darivatelje krvi
U Mraclinu predavanje vukovarske spisateljice Tanje Belobrajdić i predstavljanje knjige “Nisu zaboravljeni – Grad heroja”