
Bez kvoruma u Županijskoj skupštini! Prekinuta 13. sjednica
04.03.2024. / Maja Peranić
Zbog nepostojanja kvoruma prekinuta je današnja 13. sjednica Županijske skupštine Zagrebačke županije, a nastavak iste zakazan je za 2. travnja 2024. godine. Do prekida Sjednice došlo je nakon što su članovi SPD-a, MOST-a, FOKUS-a te nezavisni članovi napustili Sjednicu.
Sjednici Skupštine prethodila je sjednica Odbora za izbori i imenovanja Županijske skupštine Zagrebačke županije na kojoj je donesen Zaključak o utvrđivanju činjenice podnošenja ostavke na dužnost predsjednice Županijske skupštine Zagrebačke županije Martine Glasnović.
Na početku Sjednice prisege su položili članovi Županijske skupštine Zagrebačke županije Petra Škrobot (FOKUS) i Ljubodrag Poljak (MOST).
Zadnje objavljeno

HEP najavio radove: Bez struje Šenoina i Seljine brigade, krajem tjedna i Šestak Brdo

Oko 160 korisnika obrađuje Gradske vrtove na nekoliko lokacija, u novom vrtu u Dobrilinoj slobodno još 10 parcela

Udruga žena Kuče organizira likovnu radionicu za djecu

Ljubitelji roštilja pripremite se: U Goricu stiže svjetski BBQ majstor Sterling Smith, vodit će radionicu u Parku POT-a

Velika Buna nastavila pobjeđivati i kao lider čeka iduće kolo na svom terenu

Zbog radova posebna regulacija prometa na području općine Kravarsko
