Borba protiv komaraca: „Zaprašivali smo u ponedjeljak, sljedeći tretman idućeg tjedna“
23.07.2020. / Petar Brnada
Na naš upit tvrtki Ekostandard d.o.o., zaduženoj za provođenje dezinsekcije komaraca na velikogoričkom području, odgovoreno nam je da je jedno zaprašivanje obavljeno ovog tjedna, a jedno još puno ranije, krajem svibnja.
Ujedno su iz tvrtke najavili još jedan termin zaprašivanja, koji bi, prema njihovim riječima, trebali dočekati već idućeg tjedna.
-Sukladno Planu i programu DDD mjera za tekuću godinu, dezinsekcija komaraca na području grada Velike Gorice, te I. i II. komunalne zone provedena je 20.07.2020. za odrasle jedinke i 27.05.2020. za stadij ličinki- stoji u odgovoru Ekostandarda.
Dodaju kako je sljedeći tretman suzbijanja ličinki komaraca predviđen za ponedjeljak, 27. srpnja, a odraslih jedinki sredinom kolovoza.
Zadnje objavljeno
Uzbudljiv početak sezone: Gradići preokretom u nastavku dobili Jelačić, Holić zabio u završnici za slavlje Lukavca
Carević: Nisam nikad bio u ovakvoj situaciji, nije lako...
Slikarica iz Velike Mlake Dinka Grlić predstavlja izložbu „Ritam prirode u lirskoj apstrakciji“: „Priroda je uvijek bila inspiracija umjetnicima, a danas ona nestaje“
FOTO Jubilej vatrogastva u Šćitarjevu: DVD proslavio 100. obljetnicu djelovanja
U ponedjeljak bez struje u Kolarevoj, u utorak u Kučama
Ovo ne izgleda dobro...