Bratstvo I ide u rekonstrukciju, radovi kreću u ponedjeljak
Rekonstrukcija Ulice Bratstvo I u Velikoj Gorici došla je na red. Radovi će početi u ponedjeljak, 5. svibnja, a predviđaju kompletnu sanaciju ulice u dužini od 1.200 metara.
Procijenjena vrijednost radova je oko 1.5 milijuna eura, a izvođač radova je KIT-AK iz Slovenije.
-Uz izgradnju nove ceste za jednosmjerni promet, uređenje ulice obuhvaća i uređenje pješačkih staza, a u planu je i izgradnja novih parkirnih mjesta. Komunalni standard posebno će podići izgradnja nove oborinske odvodnje kao i zamjena stare vodovodne mreže-najavljuju iz Grada Velike Gorice.
Radovi počinju 5. svibnja, a planiraju se izvesti u četiri faze. Procijenjeno trajanje radova je do 6. studenog ove godine.
-U ponedjeljak 5. svibnja kreće prva faza radova, a za vrijeme trajanja radova promet će se odvijati prema privremenoj regulaciji prometa-dodaju iz Grada.

Po završetku kompletne rekonstrukcije Ulice Bratstvo I, u planu je i uređenje Ulice Eugena Kvaternika.
Galerija slika
POU Velika Gorica proslavilo 66. rođendan: Plato ispunili radionice, folklor, knjige i hodači na štulama
„Boginja” u Galženici: svila, prirodni pigmenti i drevni simboli u postavu Ane Ratković Sobota
Okršaj Klasa i Jelačića u Mičevcu, u Kuče stiže Buna, Turopolje čeka Kupu!
Izravan okršaj za plasman u 2. HRL: Rukometašice Gorice protiv Siska igraju najvažniju utakmicu sezone!
Pršir: Mislim da smo baš na jednom dobrom putu i da smo to pokazali ove polusezone
Mirjana Lučić: Velikoj Gorici je potreban Multidisciplinarni inkluzivni centar u kojem će sve osobe s invaliditetom pronaći podršku na jednom mjestu!