Čitači se upisuju za 18. Biblijsko bdjenje
Ove godine korizmeno vrijeme započinje 14. veljače, na Čistu srijedu. Uz ovaj zapovjedni post i nemrs, Čista srijeda je i vrijeme kada u našem gradu započinje i Biblijsko bdjenje, a ono će se ove godine održati po 18. put u crkvi Navještenja Blažene Djevice Marije.
Bdjenje će početi u srijedu svetom misom u 18:30 sati u crkvi Navještenja Blažene Djevice Marije, a odmah poslije mise koju predvodi župnik Norbert Ivan Koprivec otpočet će danonoćno čitanje Svetog pisma. I ove godine očekuje se oko 250 čitača.

Čitanje će trajati pet dana i za to vrijeme Sveto će se pismo u cijelosti pročitati.
-Već sada se u našoj crkvi na rasporedu mogu upisati svi zainteresirani čitači za željene termine i pridružiti se 18. Biblijskom bdjenju- rekao nam je vlč. Norbert Ivan Koprivec dodajući kako će se svakog dana održavati i svete mise te će biti prilika za ispovijed.

Velikogoričani ponovno pokazali veliko srce: U tri dana prikupljene 194 doze krvi, 12 osoba krv darovale prvi put
Turopoljsko-posavska liga stiže u Kuče: Aktualni prvaci u velikom derbiju dočekuju Lazinu
Vrućina ne popušta: Temperature u Velikoj Gorici idućih dana iznad 35 °C, Crveni križ poziva građane na oprez
Medicinski centar Gorica otvorio pulmološku ambulantu, vodit će je dr. Ante Rebić
Večeras pogledajte film „Fanfare“ pod vedrim nebom na Tuđmancu
Visoke temperature nisu ih zaustavile: Volonteri očistili poluotok i južnu obalu jezera Čiče