Crveni križ dodijelio priznanja najzaslužnijim članovima društva
Kraj ove jubilarne, 140. godine rada Crvenog križa, svečano je na svojoj skupštini obilježilo i velikogoričko Gradsko društvo Crvenog križa.
Tim su povodom na godišnjoj skupštini dodijeljena priznanja najzaslužnijim članovima koji su primili „Srebrni znak“ te „Jubilarnu plaketu povodom 140 godina HCK“.
Srebrni znak dodijeljen je Romanu Gotalu, Željku Juriću, Ivani Šepak-Robić te Mariji Žirović, dok su Jubilarnu plaketu primili Štefica Gabud, Ružica Šolić i Ankica Cvetnić.
Priznanja zaslužnim pojedincima uz ravnateljicu Suzanu Strunjak, uručio je dugogodišnji predsjednik Gradskog društva Crvenog križa, nagrađivani dr. Ivan Jurkin, koji je na nedavno održanoj Svečanoj akademiji primio Povelju Grada za životno djelo zbog svog predanog rada i volonterstva.
Galerija slika
Mon Ami uvršten u najprestižniji svjetski gastronomski vodič, MICHELIN Guide
Grozdovi vinogradari na stručnom putovanju u Bizeljsko: Učenje, degustacije i jačanje prekogranične suradnje
HEP za petak najavio nastavak radova u Velikoj Buni
Međunarodna nagrada Turističkoj zajednici Zagrebačke županije, posebno istaknut prekogranični projekt "InterWine"
FOTO: Počela ugradnja prvog betonskog nosača budućeg Selečkog mosta
Osnovnoj školi Nikole Hribara odobren novi Erasmus+ projekt "Misli zeleno, djeluj zajedno"