
Danas pojačani nadzor brzine, za vikend alkotest za sve
Tijekom današnjeg dana na području cijele Republike Hrvatske provodi se pojačani nadzor brzine kretanja vozila, a već sutra starta nova vikend akcija policije.
-U vikendu, od 24. do 27. studenog, od 22 do 6 sati na području Policijske uprave zagrebačke provest će se akcije Alkohol, droge i brzina. Akcije se provode u svrhu povećanja razine sigurnosti u prometu i sprječavanja činjenja najtežih prometnih prekršaja, prvenstveno prekoračenje dopuštene brzine vožnje, vožnje pod utjecajem alkohola i/ili droga i drugo. Pojačano će se postupati u nadzoru prometa te će se alkotestirati svi zaustavljeni vozači.-najavljuju iz policije.
Sankcionirat će se i prekršaji nepropisnog kretanja kolnikom, nepoštivanja prednosti prolaska, nepropisnog pretjecanja, prekršaja vozača prema pješacima, nekorištenja sigurnosnog pojasa vozača i svih putnika u vozilima, nepropisne uporabe mobitela u vožnji i drugih prekršaja koji utječu na nastanak ili posljedice prometnih nesreća.
Tijekom preostalog vremena trajanja akcije policijski službenici će kroz redovnu službu pojačano nadzirati i sankcionirati prekršaje vožnje pod utjecajem alkohola i droga te prekoračenja brzine.

Breška liga stiže na Strezojevo: Može li Dubranec zaustaviti šampionski pohod Velike Bune?

Petrovina domaćin u Gradićima: Derbi vodećeg Ščitarjeva i Velike Mlake za vrh MNL VG Sjever

Lovrekovo na Bregu Jajtine uz postavljanje klopoteca u vinogradu

Počinje devetnica u čast Gospi Vukovinskoj

Uoči prvog kola u Varaždinu potvrđen i odlazak Mikanovića, Carević traži još malo vremena za uštimavanje: Neke pozicije moramo popuniti što prije

Črnko odlazi s mjesta predsjednika, Goricu preuzima novi 'gazda': Sada se 'kockice' slažu nešto drugačije
