Dezinsekcija komaraca u Mraclinu i Rakitovcu ipak sutra
14.06.2018. / Petar Brnada
Zbog današnjih loših vremenskih prilika dezinsekcija komaraca u goričkim naseljima Mraclin i Rakitovec nije izvršena, pa je stoga dogovoren novi termin suzbijanja.
Iz EKO-DERATIZACIJE javljaju da će se dezinsekcija komaraca na prostoru navedenih naselja provesti u petak, 15. lipnja, i to u ranojutarnjem terminu od 6 sati te pozivaju građane da bez potrebe ne izlaze na ulicu u vrijeme zamagljivanja.
To se naročito odnosi na osjetljivije osobe kod kojih bi preparat koji se koristi mogao izazvati iritaciju dišnih putova te dodaju da ukoliko na obuhvaćenom području postoje pčelari koji drže košnice, mole iste da pčelama onemoguće izlaz iz košnica na dan suzbijanja komaraca.
Zadnje objavljeno
Na Štefanje nam svira i pjeva Siniša Biško: „Mogu reći da jedva čekam”
Loptom preko granice: Mladi gorički rukometaši stekli vrijedno iskustvo, hrvatski reprezentativac Mario Šoštarić održao im motivacijski govor
Pijan skrivio nesreću kod čvora "Kosnica"
Badnjak je, trgovine u Velikoj Gorici rade skraćeno, idući dani su neradni
Na dobro vam došao Badnji dan: Radosno i svečano bit će na polnoćkama
Hrvatsko pjevačko društvo „Kučani” proziva na koncert ispunjen božićnim tradicionalnim pjesmama