Dio grada bez vode u ponedjeljak i utorak
09.05.2026. / Redakcija
Zbog radova na rekonstrukciji vodovodnog cjevovoda u ponedjeljak, 11. svibnja od 19 sati do ponoći te u utorak, 12. svibnja, od ponoći do 4 sata vode neće biti u ulicama E. Kvaternika, Bratstvo I, Zagrebačkoj ulici i Ulici kneza Ljudevita Posavskog u Velikoj Gorici, izvijestili su iz VG Vodoopskrbe.
Cisterna s pitkom vodom bit će kod dječjeg igrališta.
Zadnje objavljeno
Svjetski dan darivatelja krvi: „Najvrjedniji poklon koji se ne može kupiti“
Na nasipu u Novakima Šćitarjevskim planuo požar, u potpunosti izgorio bager
Suradnja, baština i održivi turizam u fokusu InterWine radionice u Velikoj Gorici
U Gradićima održana 11. etno-likovna kolonija „Bojama čuvamo baštinu“
Impresivna slika ljudi koji 150 godina požrtvovno čuvaju svoju zajednicu: „Velika Gorica je grad vatrogastva!“
Dan otvorenih vrata JVP-a uz robote, K9 timove i veliko goričko srce