Direktor Hrvatske pošte: Kroz dva mjeseca gradnja Logističkog centra u Gorici
Logistički centar Hrvatske pošte u Velikoj Gorici, dugonajavljivani projekt gradnje novog sjedišta Pošte, trebao bi u gradnju kroz dva mjeseca, najavio je u današnjem intervjuu za Večernji list novi direktor Hrvatske pošte Ivan Čulo.
- Očekujem da ćemo u naredna dva mjeseca, nakon što potpišemo ugovor s odabranim izvođačem radova, otvoriti radove na lokaciji u Velikoj Gorici. Tijekom svog dvadesetgodišnjeg rada u Hrvatskoj pošti slušao sam o potrebi otvaranja novog logističkog centra i drago mi je što ću ja imati čast pokrenuti njegovu izgradnju vrijednu 170 milijuna kuna - rekao je Čulo.
Novi centar u Vukomeričkoj ulici, nedaleko glavnog ulaza u Veliku Goricu, bit će srce krvožilnog sustava Hrvatske pošte. Logistički centar predstavlja polovinu ukupne investicije u ovaj prostor, a odnosi se na prvu fazu ove investicije. U drugoj fazi planira se i izgradnja administrativne zgrade u koju bi se kroz četiri godine preselila kompletna administracija i uprava tvrtke. Na novoj lokaciji radit će oko dvije tisuće djelatnike Hrvatske pošte, a Velika Gorica je odabrana kao optimalna lokacija zbog odlične prometne povezanosti.
FOTO/VIDEO Božidar Prosenjak i učenici UŠ Franje Lučića predstavili "Dječji orkestar" - uvertira u proslavu jubileja Dječjeg odjela Gradske knjižnice
Predstavnicima operativnih snaga sustava civilne zaštite Zagrebačke županije dodijeljeni ugovori vrijedni milijun i pol eura
„Ljubav je tu zbog nas“: Nova pjesma Marije Šapine Gala spaja generacije i nosi snažnu poruku
Dan žena na Plesu uz nastup pjevačke skupine KUD-a Čiče
Nastavak ozelenjavanja grada: Jorgovani, perovskije i ukrasne trave stižu u Zagrebačku ulicu
Općina Orle sufinancira svojim učenicima "Školu u prirodi" i "Maturalac"