Dolijao lažni zaposlenik HEP-a koji je varao ljude
Velikogorička policija završila je kriminalističku istragu nad 32-godišnjem muškarcem iz Zagreba koji izvlačio novac od starijih građana na prevaru tako da se predstavljao kao zaposlenik Hrvatske elektroprivrede.
Osumnjičeni se predstavljao kao djelatnik HEP-a i dolazio u domove redom starijih sugrađana.
-Dolazio je uglavnom na skuteru i koristio nesnalažljivost starijih građana, govorio da treba ili očitati brojilo, ili prislanjao karticu na brojilo i govorio da će biti manja potrošnja i to je naplaćivao u različitim iznosima od 500 do 700 kuna. U Velikoj Mlaki je jednu ženu prevario u dva navrata, lani u veljači i u rujnu, a ostale prevare su bile krajem 2017. te u siječnju-rekao nam je inspektor Niko Kuzmanović iz PP Velika Gorica.
Jednog starijeg gospodina nije uspio prevariti, a na ovaj način lažni HEP-ovac izvukao nekoliko tisuća kuna.
Mladi hrvatski reprezentativac novi napadač turopoljskog prvoligaša!
Velikogoričani ponovno pokazali veliko srce: U tri dana prikupljene 194 doze krvi, 12 osoba krv darovale prvi put
Turopoljsko-posavska liga stiže u Kuče: Aktualni prvaci u velikom derbiju dočekuju Lazinu
Vrućina ne popušta: Temperature u Velikoj Gorici idućih dana iznad 35 °C, Crveni križ poziva građane na oprez
Medicinski centar Gorica otvorio pulmološku ambulantu, vodit će je dr. Ante Rebić
Večeras pogledajte film „Fanfare“ pod vedrim nebom na Tuđmancu