DV Ciciban ponosno istaknuo zelenu zastavu
Eko zastava zavijorila je jučer i u dvorištu Dječjeg vrtića Ciciban u Vidrićevoj ulici.
Nakon što su prošlog mjeseca službeno stekli status eko-vrtić djelatnici DV Ciciban u utorak su organizirali svečano podizanje zelene zastave na kojem su prisustvovali gradonačelnik Dražen Barišić i zamjenik Ervin Kolarec, ravnateljica vrtića Tatjana Karlović i brojni gosti, dok su se djeca uz pomoć odgajateljica potrudila pripremiti prigodni program praćen pjesmom i plesom.
Dječji vrtić Ciciban dio je 18. generacije Eko škola i pridružio se brojci od 334 odgojno obrazovne ustanove koje taj naziv nose s ponosom. Grad Velika Gorica ovime je dobio još jednu odgojno obrazovnu ustanovu koja se može pohvaliti brigom o zaštiti okoliša kao redovnim nastavnim planom i programom kojeg primjenjuju u vrtićkoj svakodnevici.
Galerija slika
Mon Ami uvršten u najprestižniji svjetski gastronomski vodič, MICHELIN Guide
Grozdovi vinogradari na stručnom putovanju u Bizeljsko: Učenje, degustacije i jačanje prekogranične suradnje
HEP za petak najavio nastavak radova u Velikoj Buni
Međunarodna nagrada Turističkoj zajednici Zagrebačke županije, posebno istaknut prekogranični projekt "InterWine"
FOTO: Počela ugradnja prvog betonskog nosača budućeg Selečkog mosta
Osnovnoj školi Nikole Hribara odobren novi Erasmus+ projekt "Misli zeleno, djeluj zajedno"