Ervin Vujica i općinski vjećnici pristupili HDZ-u
21.03.2018. / Ivana Ćurić
Nakon nepunih godinu dana, HDZ se vratio na vlast u Općini Orle gdje je dobio svog načelnika nakon što je vodstvo Općine pristupilo Hrvatskoj demokratskoj zajednici.
-Načelnik općine Orle Ervin Vujica, zamjenik Općinskog načelnika Dražen Podlejan, predsjednik Općinskog vijeća Andrija Ščrbak i vijećnici u Općinskome vijeću općine Orle pristupili su Hrvatskoj demokratskoj zajednici. Time je HDZ dobio svog načelnika u općini Orle u kojoj će se nastaviti provoditi politika i projekti Hrvatske demokratske zajednice-priopćili su iz županijskog HDZ-a.
Podsjetimo Ervin Vujica na prošlim izborima u 2017. godini kao nezavisni kandidat pobijedio je HDZ-ovog kandidata Ivana Petka.
Zadnje objavljeno
Blagdanska aukcija Futsal Dinama za JKOSI Fuji: Dresovi na licitaciji, cilj je do kraja veljače prikupiti deset tisuća eura za odlazak na turnir u Švicarsku
Betlehemsko svjetlo na Badnjak doneseno u Gradsku upravu
Božićna poruka vlč. Norberta Ivana Koprivca: "Radosna srca slavimo Božić!"
Tradicionalni koncert "Božić u Gorici": Radost blagdana uz pjesmu zborova, KUD-ova, solista i goričkih glazbenika
Na Štefanje nam svira i pjeva Siniša Biško: „Mogu reći da jedva čekam”
Loptom preko granice: Mladi gorički rukometaši stekli vrijedno iskustvo, hrvatski reprezentativac Mario Šoštarić održao im motivacijski govor