FOTO Počeli radovi na ulazu u Podbrežnicu, zbog zamjene cjevovoda privremena regulacija prometa
Krenuo je najavljivani nastavak radova na rekonstrukciji cjevovoda u Zagrebačkoj ulici. Radovi su u tijeku na raskrižju Zagrebačke i Zadarske ulice, na ulazu u naselje Podbrežnica, a trajat će do 30. kolovoza.

Podsjetimo, riječ je o projektu„Rekonstrukcija vodoopskrbnog cjevovoda Zagrebačka ulica od križanja s ulicom Hrvatske bratske zajednice do ulice Rudolfa Fizira“ koji je krenuo sredinom srpnja na križanju Zagrebačke i HBZ-a. Projektom je predviđeno polaganje zamjenskog cjevovoda u sjeverni (desni) vozni trak Zagrebačke ulice. Kako bi se pronašlo najbolje rješenje za promet, a gužve svele na minimum, trasa je podijeljena na 12 dionica.

-Postojeći cjevovod je dotrajao, nedovoljnog kapaciteta i sklon puknućima (radi čega dolazi do prekida u opskrbi vodom) te je potrebno izgraditi novi cjevovod od kvalitetnijeg materijala i većeg profila (projektom je određen profil PEHD DN 225 mm) – ističu iz VG Vodoopskrbe.

Trenutno traju radovi na 4. dionici na spomenutom ulazu u Podbrežnicu gdje je na snazi privremena regulacija prometa te se očekuju manji zastoji. Vozače se moli za razumijevanje.
Galerija slika
Praznik rada u Mraclinu: Kolone automobila vodile su prema OPG-u Benjamin koji slavi 30 godina rada
Policija u Novom Čiču zaustavila vozača s ukinutom dozvolom i neispravnim vozilom, zaradio kaznu zatvora
Stolnoteniski prvaci iz Velike Gorice: Bila je ovo izuzetno uspješna sezone, imamo zaista talentiranu generaciju!
Pozo: Nadamo se da će Dinamovci doći malo opušteniji! Carević: I pijani...
„Gospođica Neću“ zatvara sezonu dječjih predstava u Velikoj Gorici
Turopolje slavi: Uz sportske turnire i grah, nova udruga priprema gulaš za cijelo mjesto! Zajedničkim snagama rješavaju se i problemi