FOTO Položeni vijenci i svijeće kod "Golubice" i križa na Gradskom groblju povodom blagdana Svih svetih
U povodu blagdana Svih svetih položeni su vijenci i upaljene svijeće za sve one koji više nisu među nama. Ponajprije za hrvatske branitelje, Velikogoričane, koji su svoje živote položili na odar domovine braneći slobodnu Hrvatsku, jutros je odana počast kod spomenika Golubica. Potom, kod centralnog križa na Gradskom groblju položeni su vijenci i svijeće za sve naše najmilije koji više nisu s nama.

Vijence i svijeće položilo je izaslanstvo Grada Velike Gorice na čelu s gradonačelnikom Krešimirom Ačkarom i zamjenikom Nevenom Karasom, predstavnici Gradskog vijeća na čelu s predsjednikom Vijeća Darkom Bekićem, predstavnici obitelji poginulih branitelja Domovinskog rata, velikogoričkih udruga proizašlih iz Domovinskog rata, vojske, policije i vatrogasaca te predstavnici gradskih organizacija političkih stranaka i drugi građani.

Najprije u tišini, a potom u molitvi svi okupljeni prisjetili su se pokojnih i zajedno im odali počast.
Galerija slika
Fenomenalna Nina Vuković na Hanžeku srušila osobni rekord: U Grčkoj osvojila titulu prvakinje Balkana, u Zagrebu se približila magičnoj granici od dvije minute
Maloljetnik teško ozlijeđen nakon pada s bicikla u Zagrebačkoj
Život roditelja djece s teškoćama u razvoju: Između dječjeg ponosa u Fujiju i nevidljive borbe sa sustavom
Petrovo u Šiljakovini donosi dan ispunjen tradicijom, sportom i glazbom
Breška liga nastavlja se u Markuševcu: Dubranec i Donji Hruševec u derbiju trećeg kola
U Pokupskom odana počast poginulim braniteljima Zagrebačke županije