FOTO: Povodom Dana Grada položeni vijenci za poginule branitelje
13.12.2022. / Redakcija
Grad Velika Gorica danas slavi svoj Dan, a tim su povodom jutros kod spomenika poginulim braniteljima u Domovinskom ratu svečano položeni vijenci i upaljene svijeće.
Počast Velikogoričanima koji su u borbi za slobodnu Hrvatsku položili svoje živote, danas su iskazali predstavnici Gradske uprave predvođeni gradonačelnikom Krešimirom Ačkarom, njegovim zamjenikom Nevenom Karasom, članovi Gradskog vijeća Grada Velike Gorice na čelu s predsjednikom Darkom Bekićem, ptedstavnici gradskih tvrtki.
Vijence su položili i predstavnici političkih stranaka, predstavnici braniteljskih udruga i udruga proizašlih iz Domovinskog rata, predstavnici Plemenite opčine Turopoljske na čelu sa županom Jurjem Odrčićem tepredstavnici policije, vatrogasaca i vojske.
Galerija slika
Zadnje objavljeno
Mon Ami uvršten u najprestižniji svjetski gastronomski vodič, MICHELIN Guide
Grozdovi vinogradari na stručnom putovanju u Bizeljsko: Učenje, degustacije i jačanje prekogranične suradnje
HEP za petak najavio nastavak radova u Velikoj Buni
Međunarodna nagrada Turističkoj zajednici Zagrebačke županije, posebno istaknut prekogranični projekt "InterWine"
FOTO: Počela ugradnja prvog betonskog nosača budućeg Selečkog mosta
Osnovnoj školi Nikole Hribara odobren novi Erasmus+ projekt "Misli zeleno, djeluj zajedno"