FOTO Svijest o važnosti čistog okoliša na razini nule: Zelenu površinu kod nasipa u Kušancu upotrijebio kao „privatno“ odlagalište
24.09.2022. / Redakcija
I dok se u cijeloj zemlji polako ali sigurno uvodi razvrstavanje i recikliranje otpada, postoje pojedinci koji ne vjeruju u zajedničke napore našeg društva da pokuša koliko je to god moguće zaštiti naš prirodni okoliš. No, možda se tu ipak ne radi o nerazumijevanju, već o čistoj nekulturi i aroganciji. Tim likovima jednostavnije je tijekom noći izbaciti svoje smeće, nego ga odvesti na odlagalište otpada i eventualno platiti njegovo zbrinjavanje. Ovako će to morati učiniti djelatnici VG Čistoće o trošku velike većine onih pristojnih koji svoj otpad deponiraju na zato predviđena mjesta.
Ove fotografije poslao nam je naš čitatelj koji se nedavno prošetao nasipom kod Kušanca.
Zadnje objavljeno
Maloljetnik teško ozlijeđen nakon pada s bicikla u Zagrebačkoj
Život roditelja djece s teškoćama u razvoju: Između dječjeg ponosa u Fujiju i nevidljive borbe sa sustavom
Petrovo u Šiljakovini donosi dan ispunjen tradicijom, sportom i glazbom
Breška liga nastavlja se u Markuševcu: Dubranec i Donji Hruševec u derbiju trećeg kola
U Pokupskom odana počast poginulim braniteljima Zagrebačke županije
Mladi hrvatski reprezentativac novi napadač turopoljskog prvoligaša!