Gorica nastavlja pozitivan niz, županija bilježi jednog zaraženog i dvoje izliječenih
Ispostava Doma zdravlja Velika Gorica niti u posljednja 24 sata ne bilježi nove slučajeve zaraze koronavirusom.
Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Zagrebačke županije na području Zagrebačke županije do petka, 17.07.2020. do 11:00 sati evidentirano je 213 osoba kojima je potvrđena bolest uzrokovana novim koronavirusom.
U odnosu na podatke od jučer radi se o jednoj osobe više, ali su i dvije osobe izliječene. Na području Zagrebačke županije trenutno je aktivno 56 slučajeva. Do sada je ukupno izliječeno 148 osoba, a 9 ih je preminulo.

Promjena u tablici u odnosu na podatke od jučer za potvrđene slučajeve –jedan novi slučaj u Ispostavi Ivanić-Grad. Promjena u tablici u odnosu na podatke od jučer za izliječene slučajeve – po jedna izliječena osoba u Ispostavi Samobor za područje Svete Nedelje te Ispostavi Zaprešić.
-Stožer civilne zaštite Zagrebačke županije apelira na sve stanovnike da se pridržavaju svih donesenih mjera i uputa te da posebice vode računa o socijalnoj distanci. Također, pozivaju ih da izbjegavaju putovanja u zemlje u kojima je pogoršana epidemiološka situacija. Svatko mora biti svjestan odgovornosti za vlastito zdravlje, zdravlje obitelji i sugrađana- priopćili su iz Županije.
Čudo za povijest na Udarniku: Mateo Pršir i Dominik Furmek 'torpedirali' Istru za senzacionalni plasman Kurilovca u četvrtfinale Kupa
U Kobiliću osnovana Udruga žena: Pripremaju Advent, a najprije prigodnu prodaju vjenčića koje su same izradile
Za programe u sportu Zagrebačka županija za iduću godinu predvidjela više od dva milijuna eura
Dr. Lovrić i DOMiNO: Velika Gorica treba omogućiti recikliranje građevinskog otpada
Dobar Štoos opet u kvartu: Performans, predstava i zvučna instalacija
Septičku jamu praznili kraj jezera Vukovina! Obaviješteni policija i Državni inspektorat, slijede sankcije za počinitelje