
Gorica se ponovno zatresla, stigla službena potvrda Seizmološke službe o magnitudi
Oko 10 sati i 58 minuta u središnjoj Hrvatskoj osjetio se još jedan jači potres.
Prema službenim informacijama Seizmološke službe RH koje su stigle pola sata nakon podrhtavanja, zabilježen je potres magnitude 4.1 po Richteru. Epicentar mu je bio nedaleko Petrinje.
-Danas, 24. veljače 2021. godine u 10 sati i 58 minuta seizmografi Seizmološke službe zabilježili su prilično jak potres s epicentrom nedaleko od Petrinje, kod Glinske Poljane. Magnituda potresa iznosila je 4.1 prema Richteru, a intenzitet u epicentru V stupnja EMS ljestvice- izvijestili su iz Seizmološke službe.
-Taman kad smo malo zaboravili opet ispočetka. Jako se osjetio. Dugo je trajao, sigurno preko 4 stupnja. Bilo je bučno- samo su neki od komentara Velikogoričana koji su potres dobrano osjetili.

Zbog radova posebna regulacija prometa na području općine Kravarsko

Suzbijanje komaraca odgođeno zbog loših vremenskih uvjeta

Učenici i nastavnici Zrakoplovne škole obnovili povijesni avion Morava L-200 D, želja je uređenje nacionalnog Muzeja zrakoplovstva na otvorenom

Lazinci osvojili Kup MNL Turopolja i Posavine za prvi trofej u povijesti: Nagrada za sav naš trud, rad i zajedništvo

Zvucima baroknih instrumenata u Velikoj Mlaki započeo Festival drvenih kapela Sancta Barbara

Novi saziv Gradskog vijeća u srijedu ima prvu radnu sjednicu, na Dnevnom redu 12 točaka
