
Goričani navalili na domaće jagode
Sa sve više sunčanih dana dozrele su i domaće jagode koje uzgajaju članovi Udruga proizvođača jagoda na području Velike Gorice, a njihove plodove možete kupiti i kušati na Tržnom centru i Trgu Stjepana Radića.
U kolaču, uz šlag ili sladoled, kao dio smoothiea, na torti ili jagode same najukusniji su desert ovih dana, već danima mirišu i na mjestima za prigodnu prodaju.
-Moja djeca i ja uzgajamo jagode, malo nam je kasnije došlo jer je bilo hladno vrijeme, ali sad računamo da će biti lijepo vrijeme i da će biti sve u redu s ovom sezonom. Jagoda je kvalitetna i fina-rekla nam je Rosica Tačković iz Rakitovca koja je jutros imala pune ruke posla.
-Prodaja je krenula,evo vidite sami da ima posla, sada beremo plodove našeg rada-komentirala je zadovoljno dok su kupci birali mjerice po 15 kuna. Volite li i sami ovo voće, uživajte dok ga ima.

Buka od preleta Rafalea uznemirila građane, MORH: „Buka je jača tijekom niske naoblake”

Linija 310 za Petrovinu u subotu prometuje skraćeno zbog radova

Spektakularna Mirjana Lučić brončana u Las Vegasu, u konkurenciji osam najboljih igračica svijeta

[VIDEO] Rukometaši Zagorice slave veliki povratak u 2. HRL: Preokret u završnici protiv Garešnice kao kruna fantastične sezone i višegodišnjeg mukotrpnog rada

Vijećnici novog saziva raspravljali o gradskom novcu: "Grad je likvidan i nema problema s izvršenjem proračuna"

Sutra nadzor vozača vozila na dva kotača
