Gorički darivatelji krvi opet pokazali veliko srce: U trodnevnoj akciji prikupljeno 309 doza krvi
02.02.2023. / Redakcija
Trodnevna akcija dobrovoljnog darivanja krvi Gradskog društva Crvenog križa Velika Gorica okupila je veliki broj darivatelja. I ovaj put ljudi velika srca odlučili su pomoći neznancima svojom humanom gestom. Njih 350 odlučilo se odazvati, a njih 309 zadovoljilo je sve kriterije koje je trebalo ispuniti kao bi mogli darovati krv.
Nova akcija najavljena je za kraj mjeseca. Svoju krv Goričani će moći dati 27. veljače od 9 do 13,50 sati, 28. veljače od 12 do 17,50 sati i 01. ožujka od 13 do 18,50 sati.
Zadnje objavljeno
Bapče priređuje svečanost povodom Dana Mjesnog odbora
Patronažne sestre obilježit će Međunarodni dan sestrinstva uz javnozdravstvenu akciju za građane
Lukavec u znaku starinskih igara: Više od 120 klinaca pokazalo da je lopta još uvijek zakon
Nedjeljni derbi Poleta i Lomnice u Buševcu, Lukavec i Jelačić pred svojim navijačima, Gradići u Bedenici igraju utakmicu istine
Hat-trick Božidara Karamatića u devetom proljetnom slavlju Meštrice, Posavec u nedjelju može potvrditi naslov prvaka
[VIDEO] Budimir opet zabio: Osasuna ispustila dva pogotka prednosti kod 'davljenika' i napravila krivi korak u borbi za Europu