Grad organizira obuku vijećnika Gradskog vijeća, članova gradskih četvrti i mjesnih odbora te službenika
Grad Velika Gorica u suradnji s “Udrugom gradova” 12. i 13. studenog organizira obuku vijećnika Gradskog vijeća sukladno programu “Okvirni program obuke vijećnike Gradskih vijeća”.
Na obuku vijećnika, pojašnjavaju iz Grada, mogu pristupiti sve zainteresirane osobe, a posebice gradski vijećnici, članovi vijeća mjesnih odbora i gradskih četvrti te službenici u gradskoj upravi.
-Obuka je za sve sudionike besplatna, a održat će se u vijećnici u Pučkom otvorenom učilištu Velika Gorica uz pridržavanje svih epidemioloških mjera. Predavači su vrhunski profesionalci i praktičari iz raznih gradova Republike Hrvatske, pa je obuka prava prilika da se mnogo toga sazna i razjasni- priopćili su iz Grada.
Svi zainteresirani za edukaciju mogu se prijaviti na e-mail adresu: vijece@gorica.hr
Foto: Ilustracija/Gradsko vijeće
Mon Ami uvršten u najprestižniji svjetski gastronomski vodič, MICHELIN Guide
Grozdovi vinogradari na stručnom putovanju u Bizeljsko: Učenje, degustacije i jačanje prekogranične suradnje
HEP za petak najavio nastavak radova u Velikoj Buni
Međunarodna nagrada Turističkoj zajednici Zagrebačke županije, posebno istaknut prekogranični projekt "InterWine"
FOTO: Počela ugradnja prvog betonskog nosača budućeg Selečkog mosta
Osnovnoj školi Nikole Hribara odobren novi Erasmus+ projekt "Misli zeleno, djeluj zajedno"