Grad ugostiteljima: Privremeno besplatno proširenje terasa do 50% nakon ovog zahtjeva
S ciljem olakšanja poslovanja velikogoričkih ugostitelja i prilagođavanja rada na terasama ugostiteljskih objekata s epidemiološkim mjerama, Grad Velika Gorica omogućio je proširenje gabarita postojećih terasa, uz uvjet postojanja tehničkih i prostornih mogućnosti, prema zahtjevu koji se podnosi Upravnom odjelu za komunalne djelatnosti i promet Grada Velike Gorice.
Procjena oko mogućnosti proširenja svake pojedine terase do 50% od ugovorene, donosi se temeljem obilaska svake lokacije od strane djelatnika nadležnih gradskih upravnih odjela.
Za privremeno proširenje lokacija za postavu ugostiteljskih terasa neće se naplaćivati veća površina od ugovorene, a mjera proširenja istih primjenjivati će se do donošenja odluke Nacionalnog stožera o ukidanju epidemioloških mjera ograničavanja rada.
Obrazac zahtjeva možete preuzeti OVDJE.
Francuski krilni napadač 'sletio' u Goricu na startu priprema za novu sezonu: Klub ima jasnu viziju...
Vikend na goričkim cestama: Dvanaest nesreća, tri uhićenih vozača, rekorder s 2,2 promila skrivio prometnu u Kolarevoj
[FOTO] Partizanovci ponovno slavili na Udarniku
HEP najavio radove: Bez struje u Kozjači, Šiljakovini i Velikoj Buni
Udruga umjetnika "Spark" sudjelovala u programu Ivanja u Novom Čiču
Kreativnost bez granica: U ARTKVART-u održana završna izložba dječjih radova