Građani izabrali lokacije, policija kaznila 27 vozača
U 24 sata, od 27. do 28. lipnja velikogorička prometna policija provela je pojačani nadzor brzine kretanja vozila na pozicijama koji su predložili građani putem Interneta.
Ukupno su Velikogoričani prijavili 24 lokacija na širem području Grada. Među njima policija je obišla dio lokacija, a u prvom planu to je bila Velikogorička ulica u Novom Čiču, Zagrebačka u Buševcu, ulaz u Malu Bunu, Zagrebačka ulica prije Zubaka, glavna prometnica kroz Jagodno, Školska i Zamlačka u Velikoj Mlaki...
-Ukupno je policija evidentirala 27 prometnih prekršaja, a 22 bila su vezana za prekoračenje dozvoljene brzine kretanja vozila. Šestero vozača policija je kaznila s kaznom od 1000 kuna jer su vozili 20 do 30 km/h više od dopuštene brzine, a još 16 vozača dobilo je kaznu od 500 kuna jer su vozili 10 do 20 km/h više od dozvoljenog. Još pet kazni ispisano je zbog nepravilne upotrebe mobitela u vožnji.
Mon Ami uvršten u najprestižniji svjetski gastronomski vodič, MICHELIN Guide
Grozdovi vinogradari na stručnom putovanju u Bizeljsko: Učenje, degustacije i jačanje prekogranične suradnje
HEP za petak najavio nastavak radova u Velikoj Buni
Međunarodna nagrada Turističkoj zajednici Zagrebačke županije, posebno istaknut prekogranični projekt "InterWine"
FOTO: Počela ugradnja prvog betonskog nosača budućeg Selečkog mosta
Osnovnoj školi Nikole Hribara odobren novi Erasmus+ projekt "Misli zeleno, djeluj zajedno"