Hoće li Zmajlović udovoljiti većini, sutra je rok?
Novoformirana većina Skupštine Zagrebačke županije 30. studenoga je predala zahtjev za sazivanje sjednice. Nažalost, njezin još uvijek aktualni predsjednik, SDP-ov Mihael Zmajlović još uvijek se nije oglasio po tom pitanju. Svoj su zahtjev nova većina je potkrijepila s 26 potpisa.
Čega li se boji još uvijek aktualni predsjednik Mihael Zmajlović da odbija sazvati Skupštinu? I dok novoformirana većina očekuje da se predsjednik oglasi, jer sutra je zakonski rok, on još uvijek iz nekog razloga pokušava osporiti tu većinu.
Štoviše, za danas je sazvao i pressicu na kojoj će se zajedno uz njega novinarima obratiti i župan Kožić, kojeg nije bilo za nedavne pressice koju su u Saboru održali Zmajlović i Beljak. Nadzire li se u nepojavljivaju Kožića u Saboru, a sada Beljaka na ovoj pressici izostanak komunikacije između čelnih ljudi HSS-a?
Kakve će odgovore ponuditi župan Kožić te Zmajlović ostaje nam da vidimo, jedino što se sa sigurnošću može ustvrditi je kako su dani Mihaela Zmajlovića kao predsjednika Skupštine odbrojani, u što nas je uvjerilo više sugovornika s kojima smo razgovarali.
Galerija slika
Istanbuli ponosan na uspjeh goričke košarke: Čestitam dečkima koji su sve izdržali i pokazali kako se radom može doći do svakog cilja
Putopisno predavanje Andrije Pompera o Sjeverozapadnoj Africi
Prometna nesreća kod čvora Kobilić: Promet usporen, vozačima se savjetuje oprez
Kuče – selo bogate baštine, snažne zajednice i jasne vizije razvoja
Subota u gradu u znaku mimoza: Podržimo dan borbe protiv raka vrata maternice
Velikogorička policija kontrolirala pojas i mobitel i utvrdila devet prekršaja