I to se dogodilo: Policija u noćnoj kontroli ispisala 20 kazni, ni jedna za vožnju u alkoholiziranom stanju
Velikogorička policija u dane vikenda provodila je noćnu akciju kontrole prometa te je od petka do nedjelje u noćnim satima utvrdila ukupno 20 prometnih prekršaja, a u dane vikenda izvršila i očevid na dvije lakše prometne nesreće s materijalnom štetom.
Akcija se provodila temeljem plana PU Zagrebačke „Pojačan nadzor vozila i vozača u dane vikenda“, a utvrđeno je šest ciljanih prekršaja i to četri prekršaja nepropisne brzine kretanja vozilom te dva prekršaja nepravilnog korištenja mobitela za vrijeme vožnje i niz manjih prekršaja iz domene prometa.
- Nije bilo zatečenih vozača pod utjecajem alkohola. Ni jedna osoba nije zadržane do otriježnjenja, a nitko nije priveden dežurnom sucu. Za napomenuti je da se u vrijeme provođenja akcije, u noćnim satima, nije dogodila ni jedna prometna nesreća - poručili su iz policije zadovoljni ponašanjem vozača tijekom ovog vikenda.
Igraonica Funly u Donjoj Lomnici: Nova oaza zabave koja osvaja djecu i roditelje
Stigle domaće jagode: U centru grada ukusne sorte Murano, prošlogodišnje pobjednice
Posavec 'sedmicom' nastavio 'gaziti' prema tituli prvaka, u Rakovcu zaustavljen nevjerojatni pobjednički niz Meštrice, Dinamo Hidrel uzeo bod kod Pribića
"Zeleni prsten prijateljstva": Buševec domaćin 22. Međunarodnog dječjeg folklornog festivala
Carević: Osjetio se taj pad energije, morali smo 'zatvoriti' utakmicu, ali me veseli što se znamo i obraniti
Zagrebačka županija osigurala 1,9 milijuna eura potpora poduzetnicima, povećani maksimalni iznosi