Idući tjedan bez struje ulice u Velikoj Gorici i Velikoj Kosnici
19.01.2025. / Mirjam Petretić Coha
Iz HEP-a najavljuju radove zbog kojih idućih dana neće biti struje na području grada i nekih gradskih naselja.
U ponedjeljak 20. siječnja bez struje bit će ulica Ruđera Boškovića, kućni broj 5 i 7 te Ulica Josipa Pančića, kućni broj 2 i 4 u Velikoj Gorici.
Očekivano trajanje radova je od 8:00 do 14:00 sati.
Također, u Velikoj Kosnici u ponedjeljak, utorak i srijedu neće biti struje u Savskoj ulici, Posavskoj i Turopoljskoj ulici u cijelosti.
Očekivano trajanje radova je od 8:30 do 14:30 sati.
-U slučaju loših vremenskih uvjeta radovi se odgađaju – poručili su iz HEP-a.
(Foto: Hrvoje Jelavic/PIXSELL)
Zadnje objavljeno
Jake goričke snage: Luka Vrzić s U-19 reprezentacijom lovi nastup na Euru, važan dio U-17 Hrvatske su Lovro Lojen, Juraj Frigan i Mihael Kelava
Najvažnija utakmica kvalifikacija: Olić računa na Antu Kavelja iz Gorice za okršaj s Turskom u Osijeku, Cundeković dobio 'pretpoziv'
Utakmica sezone za goričke odbojkaše: Izravan okršaj sa Splitom u borbi za plasman u Superligu
Carević: Osijek je 'prodisao', ali bit će prostora i za neke naše 'manevre', bit ćemo i mi opasni
Međunarodno priznanje za održivost Zagrebačke županije i novi projekt "Let it BEE" koji spaja Hrvatsku i Sloveniju
Bivši igrač Gorice zvijezda 3x3 košarke: Poseban je to gušt