Igralište u Kolarevoj spremno za hakl, slijedi postavljanje slavine i rasvjeta
26.08.2023. / Ivana Ćurić
Igralište u Kolarevoj ulici nedavno je obnovljeno, a sada je i spremno za korištenje, javljaju iz GČ Braće Radić i pozivaju sve građane koji ovdje uživaju u sportskoj rekreaciji da čuvaju rostor kako bi što više građana i što duže koristilo ovaj zajednički prostor.
-Igralište je obnovljeno i spremno za korištenje. Podloga nije namijenjena biciklima, romobilima, gašenju opušaka i slično. Pokažimo zajedno da volimo svoj kvart, svoj grad. U planu su ulaganja u modernu rasvjetu, slavinu za vodu i dodatne sportske sadržaje tako da će uskoro ovo biti pravi mali sportski centar. Veselimo se-poručili su iz Gradske četvrti.
Slavina za pitku vodu bit će postavljena u sklopu projekta Zeleni laboratorij o čemu više možete pročitati OVDJE.
(foto:Facebook)
Zadnje objavljeno
Pomrčina Sunca u objektivu goričkog fotografa Gorana Jakuša: „Najdraže mi je slikati prirodu, a ovaj fenomen bio je posebno iskustvo“
Gradsko vijeće sastaje se u utorak, na Dnevnom redu 21 točka
SDP izrazio nezadovoljstvo uslugom HEP-a u Velikoj Gorici
Uznesenje Marijino – Velika Gospa: Posebno svečano u Vukovini, dolazi velik broj hodočasnika
Carević: Hajduk, kao i svaka ekipa, ima svoje nedostatke i nadam se kako ćemo ih iskoristiti
Grad Velika Gorica stavio se na raspolaganje za pomoć Omišu