Ipak bez poremećaja u opskrbi vodom, radovi odgođeni zbog kiše!
02.11.2021. / Redakcija
Nakon što su rano jutros iz VG Vodoopskrbe izvijestili o mogućim poremećajima u opskrbi vodom u naseljima Veliko Polje, Velika Mlaka i Donja Lomnica zbog radova na kanalizaciji, oko podne je stigla obavijest da se radovi odgađaju zbog lošeg vremena. Poremećaja u opskrbi vodom, stoga, neće biti, poručuju iz VG Vodoopskrbe.
-Vezano uz poslanu obavijest o poremećaju opskrbe vodom u naseljima Veliko Polje, Velika Mlaka i Donja Lomnica, a zbog radova vezanih uz projekt Aglomeracija Velika Gorica, obavještavamo vas kako su radi lošeg vremena isti odgođeni. O novom terminu navedenih radova radi čega će doći do poremećaja u opskrbi vodom u gore navedenim naseljima ćemo vas dodatno obavijestiti-poručuju iz VG Vodoopskrbe.
Zadnje objavljeno
Mon Ami uvršten u najprestižniji svjetski gastronomski vodič, MICHELIN Guide
Grozdovi vinogradari na stručnom putovanju u Bizeljsko: Učenje, degustacije i jačanje prekogranične suradnje
HEP za petak najavio nastavak radova u Velikoj Buni
Međunarodna nagrada Turističkoj zajednici Zagrebačke županije, posebno istaknut prekogranični projekt "InterWine"
FOTO: Počela ugradnja prvog betonskog nosača budućeg Selečkog mosta
Osnovnoj školi Nikole Hribara odobren novi Erasmus+ projekt "Misli zeleno, djeluj zajedno"