Iz Banića maznuo kantu boje, krep papir, valjak... Šteta je preko 200 eura
12.04.2024. / Maja Peranić
Policijskoj postaji Velika Gorica ovih je dana pristigla jedna zanimljiva prijava. Iz trgovine Banić promet ukradeno je više artikala koji služe za ličenje odnosno „krečenje”. Ukupna vrijednost ukradenih predmeta je veća od 200 eura pa je protiv nepoznatog počinitelja podignuta kaznena prijava.
-Krađa je prijavljena jučer, 11. travnja, a dogodila se 25. ožujka oko pola 7. Nepoznati počinitelj je iskoristio odsutnost djelatnika trgovine te tom prilikom otuđio više artikala, mahom stvari za ličenje, tj. „krečenje” - izvijestila je policija.
Otuđena je kanta boje, „krep papir”, valjak za ličenje, a šteta se cijeni na preko 200 eura.
Zadnje objavljeno
Doživite plesni "Pokret" kroz izložbu fotografija Kristine Josić Guljašević
Mladi gorički glazbenici Rahela Ladić i Marin Ćaćić dobili stipendije Zaklade Marin Čilić
Zlatna Sara Brletić, medalje u Međimurju na prvom ovogodišnjem turniru za Centar osvajali i Patrik Jeromić, Lara Dugonjić i Kim Kumic
Kreće rekonstrukcija Doma zdravlja Orle, rad ordinacija privremeno na drugim lokacijama
Uhićen jedan od pljačkaša pošte u Donjoj Lomnici: Vozio je unajmljeni taxi iz kojeg su iskočili maskirani razbojnici
Kakav dan! Ačkar izlobirao i promjenu zakona, stiže 100 milijuna eura u Goricu