Jeste li ga vidjeli?: Nestao je Matej Jelić iz Vukovine, zadnji put viđen je na području Jankomira
01.10.2022. / Redakcija
Policija traga za Matejom Jelićem iz Vukovine koji se vodi kao nestala osoba. Tridesetjednogodišnjak zadnji put viđen je na Jankomiru i od tada mu se gubi svaki trag.
Visok je 180 centimetara, svijetloplave boje kose i očiju, mršave tjelesne građe, a u trenutku nestanka bio je odjeven u crnu kratku jaknu i plave traperice.
- U slučaju da posjedujete informacije o ovoj osobi molimo vas da obavijestite najbližu policijsku postaju ili nazovete na broj 192. Također, informacije možete dostaviti i putem e-mail adrese: nestali@nestali.hr – poručili su iz MUP-a.
Foto: Ilustracija/PUZ
Zadnje objavljeno
Nina Vuković u top formi na Europskom prvenstvu: Moja želja je polufinale, ali ne bih se zadržala samo na tome...
Kurilovčani u Rakarju profeštali titulu prvaka MNL VG Sjever: Ivane, ovo je za tebe!
Opatija na plaži u Pokupskom zaustavila Donji Hruševec, Lučelnica na milimetar od naslova prvaka
Zlato za Jane na Svjetskim zborskim igrama u Švedskoj!
Povijesni nebeski spektakl iznad Hrvatske: Jedinstveni astronomski triptih 12. kolovoza bit će dobro vidljiv i u našim krajevima
I ove godine "Ljeto u Mreži" u Kinu Gorica: Pogledajte animirane klasike za cijelu obitelj