Još troje zaraženih na velikogoričkom području
Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Zagrebačke županije na području Zagrebačke županije do ponedjeljka do 11:00 sati evidentirano je 307 osoba kojima je potvrđena bolest uzrokovana novim koronavirusom.
U odnosu na podatke od jučer radi se o pet osoba više. Na području Zagrebačke županije trenutno je aktivno 66 slučajeva. Do sada je ukupno izliječeno 230 osoba, a 11 ih je preminulo.
Nažalost, od spomenutih pet novih slučajeva zaraze, tri je zabilježila Ispostava Doma zdravlja Velika Gorica dok po jedan novi slučaj bilježe ispostava Zaprešić i Dugo Selo. Velikogoričko područje tako broji ukupno 14 aktivnih slučajeva.

-Stožer civilne zaštite Zagrebačke županije apelira na sve stanovnike da se pridržavaju svih donesenih mjera i uputa te da posebice vode računa o socijalnoj distanci. Također, pozivaju ih da izbjegavaju putovanja u zemlje u kojima je pogoršana epidemiološka situacija. Svatko mora biti svjestan odgovornosti za vlastito zdravlje, zdravlje obitelji i sugrađana- naglasili su još jednom iz Županije.
Posavec 'sedmicom' nastavio 'gaziti' prema tituli prvaka, u Rakovcu zaustavljen nevjerojatni pobjednički niz Meštrice, Dinamo Hidrel uzeo bod kod Pribića
"Zeleni prsten prijateljstva": Buševec domaćin 22. Međunarodnog dječjeg folklornog festivala
Carević: Osjetio se taj pad energije, morali smo 'zatvoriti' utakmicu, ali me veseli što se znamo i obraniti
Zagrebačka županija osigurala 1,9 milijuna eura potpora poduzetnicima, povećani maksimalni iznosi
Matičin četvrtak: Vladimir Štarkelj predstavlja djelovanje KUD-a Mičevec
Ena Lukačić i Borna Miletović zlatni na jakom CRO CUP-u, ekipna bronca za Karate klub Velika Gorica u Vukovaru