Jučerašnje nevrijeme zadalo posla goričkim vatrogascima: Morali ukloniti drvo koje se srušilo u Ulici kneza Porina te ispumpavati vodu iz kuća
16.09.2022. / Anes Šuvalić
Jučerašnje nevrijeme praćeno obilnom kišom zadalo je dosta posla pripadnicima Javne vatrogasne postrojbe Velika Gorica.
- U Ulici kneza Porina kod kućnog broja 55 srušilo se drvo pa smo morali intervenirati i ukloniti ga, a na dva mjesta komunalna cisterna morala je odštopavati odvode kako bi voda koja se nakupila na parkiralištu u Lederovoj ulici odvela - rekao nam je zapovjednik Javne vatrogasne postrojbe Ivica Maceković.
Velike količine padalina koje su pale sinoć i danas primorale su goričke vatrogasce da na četiri lokacije ispumpavaju vodu iz kuća.
Foto: ilustracija/Jurica Galoic/PIXSELL
Zadnje objavljeno
Pijani 19-godišnjak skrivio prometnu nesreću u Vukovini
Jubilarni 20. Dječji kros Grada Velike Gorice u organizaciji AK Maraton VG: Trčimo danas, za bolje sutra
[VIDEO] Livaja u finišu rastužio goričke navijače: Dali smo maksimum maksimuma i na kraju ostali bez ičega
'Derbi začelja' Gorice i Hajduka: Moramo malo smiriti emocije i pokušati kroz tranziciju ugroziti njihov gol
Gotovo tisuću godina ženskih priča stalo je u sedam goričkih ulica
Bolidi budućnosti preuzimaju Mičevec, spektakl počinje u utorak!