Kafić u Gradićima opet na meti lopova: Ukrali televizor i više boca žestice, šteta se cijeni na 15.000 kuna
07.05.2021. / Petar Brnada
Caffe bar Centar koji se nalazi u Gradićima ponovno se našao na meti nepoznatog lopova.
Provala se dogodila u noći s 1. na 2. svibnja, odnosno za vrijeme vikenda kada je nepoznati počinitelj ušao u kafić na način da je obio ulazna vrata.
Nakon ulaska, sa zida je izvršio demontažu televizora, a iz prostora šanka odnio je nekoliko boca alkoholnog pića, rekli su nam jutros u PP Velika Gorica.
Šteta koja je nastala ovim kaznenim djelom cijeni se na oko 15 000 kuna.
Kafić Centar na meti lopova bio je i u studenom prošle godine kada je nepoznati počinitelj izvršio krađu dva kilograma kave, više vrećica cedevite i nekoliko boca žestokog alkoholnog pića.
Zadnje objavljeno
Na Štefanje nam svira i pjeva Siniša Biško: „Mogu reći da jedva čekam”
Loptom preko granice: Mladi gorički rukometaši stekli vrijedno iskustvo, hrvatski reprezentativac Mario Šoštarić održao im motivacijski govor
Pijan skrivio nesreću kod čvora "Kosnica"
Badnjak je, trgovine u Velikoj Gorici rade skraćeno, idući dani su neradni
Na dobro vam došao Badnji dan: Radosno i svečano bit će na polnoćkama
Hrvatsko pjevačko društvo „Kučani” proziva na koncert ispunjen božićnim tradicionalnim pjesmama