Kafić u Novom Čiču ponovno na meti lopova
Velikogorička policija u vremenu od 22. do 28. srpnja evidentirala je ukupno 43 događaja, od toga je 14 kaznenih djela, 5 nasilja u obiteljima i osam prometnih nesreća.
Na meti lopova i ovog tjedna se našao kafić Burns u Novom Čiču. Nepoznati počinitelj provalio je u kafić u noći s 23. na 24. srpnja. Prišao je stražnjoj strani kafića, razbio staklo i otvorio prozor kroz koji je ušao u unutrašnjost objekta. Prišao je blagajni te je ukrao novac od prometa čime je oštetio vlasnika za oko 3.000 kuna.
Nažalost, nije to bila jedina provala koja se dogodila proteklog tjedna u Novom Čiču. Iste noći nepoznati počinitelj provalio je u kuću u Posavskoj ulici o čemu je PUZ izvijestio OVDJE. Prema novim informacijama lopov je prišao kući sa stražnje strane, popeo se stepenicama na terasu i zavlačenjem alata obio prozor. Ušao je u kuću gdje je ispremetao stvari te je naposljetku pronašao i ukrao oko 15.000 kuna.
[FOTO] Još jedno emotivno izdanje Dedinog Memorijala: Nastavljamo svi skupa tu tradiciju i vrijednosti naše Azene
Nakon 13 nesreća lani postavljen semafor: Hrvatske ceste najavljuju završetak radova za desetak dana
Rana intervencija čini razliku: Zašto ne treba čekati s logopedskom procjenom pojašnjava stručnjakinja Martina Galeković
Ministar Habijan najavio projektiranje Trga pravde u Velikoj Gorici, najizglednija lokacija u blizini gradskog stadiona
Priča o žiru, prijateljstvu i odrastanju: „Klinček Turopoljski“ u subotu stiže u Galženicu
Sjajno otvaranje nove godine za gorički karate: Vrijedna bronca Eme Jukić na velikom Grand Prix Croatia!