Krenuli radovi u Bratstvu I: Ulicu očekuje kompletna rekonstrukcija, a radi se i u drugim dijelovima grada
S dolaskom ljepšeg vremena nastavlja se s radovima na uređenju gradskih prometnica. Krenula je rekonstrukcija Ulice Bratstvo I, koja obuhvaća sanaciju ulice u dužini od 1.200 metara.
Osim izgradnje nove jednosmjerne ceste, projekt uključuje i uređenje pješačkih staza te izgradnju dodatnih parkirnih mjesta. Komunalni standard značajno će se unaprijediti ugradnjom sustava nove oborinske odvodnje i zamjenom dotrajale vodovodne mreže, poručuju iz Grada.
Vrijednost investicije procijenjena je na oko 1,5 milijuna eura, a izvođač radova je slovenska tvrtka KIT-AK. Tijekom izvođenja radova promet će se odvijati prema privremenoj regulaciji.
Po završetku radova u Ulici Bratstvo I, planirano je uređenje i Ulice Eugena Kvaternika. Paralelno se radovi odvijaju u Jelačićevoj, Šenoinoj i Seljine brigade, a uskoro kreću radovi i u Chromosovom naselju, Visokom brijegu, Matice hrvatske i Vidrićevoj ulici.

– S time nećemo stati. Zahvaljujem svim sugrađanima na strpljenju i razumijevanju – poručio je gradonačelnik Krešimir Ačkar.
Galerija slika
Udruga umjetnika "Spark" sudjelovala u programu Ivanja u Novom Čiču
Kreativnost bez granica: U ARTKVART-u održana završna izložba dječjih radova
Završnica sezone Štoos teatra uz koncertno čitanje fragmenata dramskog i pjesničkog opusa Zorice Radaković
GO SDP-a obilježila Dan antifašističke borbe
Carević okuplja goričke nogometaše, vjeruje da će Vatreni protiv Paname biti pravi: Budimir bi trebao doći do izražaja...
Mlada nada Gorice na pripremama za Europsko prvenstvo u Walesu: Luka Vrzić na popisu izbornika Oreščanina