Lopovi ukrali novac i nakit iz dviju kuća
28.12.2017. / Ivana Ćurić
Tijekom jučerašnjeg dana dvije provale u obiteljsku kuću zabilježene su u Velikoj Gorici.
U vremenu od 16.10 do 20 sati nepoznati počinitelj provalio je u obiteljsku kuću u Rakarju. Tijekom provale u objekt u vlasništvu 45-godišnjaka u Jelenskom hrastu lopov je ukrao nakit, novac i druge predmete te napravio štetu od nekoliko desetaka tisuća kuna.
Policijska uprava zagrebačka izvijestila je kako je istog dana u vremenu od 18:30 do 19:30 sati u Ulici Petra pl. Škrlca nepoznati je počinitelj provalio u kuću 61-godišnjaka i otuđio nakit, pričinivši štetu od nekoliko desetaka tisuća kuna.
Ivana Crnković
Zadnje objavljeno
FOTO Afrika u Hribaru: Učenici uživali otkrivajući tajne "majke kontinenata"
Vrlo dobri nastupi DVD-a Ribnica na natjecanju u Leskovcu Topličkom
Bliži se veliko finale: U subotu novo kolo Turopoljske lige trail trčanja na Ključić brdu, početkom ožujka starta 'škola trčanja' AK Turopolje
Tin Lučin, Manuel Štrlek i našički Gromovi u našem gradu: Gorica u petak kreće u Ligu za prvaka i borbu za Europu
Područna knjižnica Galženica privremeno se zatvara zbog revizije, evo važnih uputa za korisnike
Za kulturne projekte Zagrebačka županija osigurala 665 tisuća eura, među njima i 20. Velikogorički brass festival