
Most u Šiljakovini zatvoren za sav promet
Zbog slijeganja mosta, i oštećenja prilaznog kolnika na dijelu ceste u Šiljakovini uvodi se privremena regulacija prometa.
Riječ je o malom mostu u Ulici Franje Matkovića. Trenutno zbog velike količine vode nije moguće detaljno utvrditi o kakvom se oštećenju radi, a kada se stvore uvjeti (povlačenje vode) stručne službe će obići most kako bi se utvrdila vrsta oštećenja i shodno tome pokrenuti će se postupak za sanaciju mosta.
-Putem tvrtke VG Komunalac d.o.o. smanjeno je oštećenje odnosno denivelacija kolnika koja se pojavila uslijed oštećenja mosta uz stalni nadzor i nadgledanje budućeg stanja. Promatranjem su uočene daljnje negativne pojave na mostu (slijeganje) zbog čega je održan očevid na terenu na kojem su prisustvovali predstavnik Grada Velike Gorice i Policijske postaje Velika Gorica i na kojem je utvrđena opravdana opasnost za sve sudionike u prometu te je shodno tome odlučeno da se u cilju zaštite života i zdravlja ljudi most zatvori za sav promet-priopćili su iz Grada Velike Gorice.
Na terenu će se postaviti znakovi privremene regulacije prometa prema prostornom prikazu na kojeg je ishođena suglasnost Policijske postaje Velika Gorica.

Dalmatino na Veliku Gospu nastupa u Vukovini

VIDEO Bayraktari na goričkom nebu: MORH na Plesu počeo testirati nove besposadne letjelice

Suze svetog Lovre: Vrhunac prirodnog fenomena očekuje se u idućim noćima

Kučani u izravnom okršaju s Lazinom osvojili jubilarnu desetu titulu: Junak Tomislav Šutalo i najbolji igrač Turopoljsko-posavske lige

Večeras otvorenje „Formula student Alpe Adria”, Mičevec postaje središte stem spektakla!

Mlade hrvatske rukometašice viceprvakinje Europe, Velikogoričanka Luna Gojak dio ove prekrasne priče i povijesnog uspjeha: Presretni smo i ponosni!
