Mraclincima stigao odgovor policije o smještaju migranata
Mjesnom odboru Mraclin stigao je odgovor velikogoričke policije na upit o migrantima iz Azije koji su se nastanili u zgradi kod željezničke stanice u Mraclinu. Podsjetimo, migranti su u Mraclinu izazvali interes i dozu uznemirenosti među tamošnjim mještanima, a od mjesnog portala doznaje se da ondje čekaju svoje radne dozvole o čemu smo pisali ovdje.
Iz Mraclina su danas izvijestili da im je stigao odgovor velikogoričke policije na situaciju s migrantima kojeg ovim putem prenosimo.
-Poštovani, temeljem Vaše pismene obavijesti i upita da se u Vašem mjestu pojavila određena grupa nepoznatih osoba, obavještavamo Vas da je Policijska postaja Velika Gorica izvršila provjere i utvrdila da su osobe smještene na adresi u Mraclinu, Braće Radića 25 A, državljani Bangladeša i državljani trećih zemalja, koji su legalno ušli u RH te imaju uredne radne dozvole, vize i prijave boravka u RH, sukladno odredbama Zakona o strancima i Zakona o boravištu. Pozivamo Vas ako će biti bilo kakvih nedozvoljenih ponašanja i radnji s punim pravom obavijestite policiju-stoji u odgovoru PP Velika Gorica.
Svjetska liga mladih u UAE-u: Franka Jerkin, Mia Čunčić, Matea Kordić, Ema Jukić, Nikola Huzjak, Luka Lukačić i Vito Hulina predstavljaju Veliku Goricu i Hrvatsku
Juraj Frigan i Mihael Kelava u početnoj postavi U-17 Hrvatske na otvaranju turnira u Poreču i slavlju protiv Izraela
Radovi HEP-a: Lekneno bez struje u narednim danima
Osnovnoškolci na općinskom LiDraNu pokazali literarno i scensko stvaralaštvo, evo rezultata
Uspjesi mladih flautistica Nikoline i Tene na međunarodnom natjecanju
Plesni pokret kroz fotoobjektiv djelatnice Umjetničke škole: Kristina Josić Guljašević dokumentirala nastupe učenika, nastala izložba