
Na goričkom području dva nova slučaja zaraze, izliječeno devet osoba
Još dva slučaja zaraze koronavirusom na području Ispostave Doma zdravlja Velika Gorica zabilježio je Zavod za javno zdravstvo zagrebačke županije.
Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Zagrebačke županije na području Zagrebačke županije do četvrtka do 11:00 sati evidentirane su 333 osobe kojima je potvrđena bolest uzrokovana novim koronavirusom.
U odnosu na podatke od jučer radi se o sedam osoba više, a deset osoba je izliječeno. Na području Zagrebačke županije trenutno je aktivno 78 slučajeva. Do sada su ukupno izliječene 244 osobe, a 11 ih je preminulo.
Uz Veliku Goricu po dva nova slučaja pojavila su se u ispostavama Jastrebarsko i Zaprešić te jedan novi slučaj u Ispostavi Samobor.
Ima promjena u tablici u odnosu na podatke od jučer i za izliječene slučajeve. Čak je devet izliječenih osoba u Ispostavi Velika Gorica, te jedna izliječena osoba u Ispostavi Samobor s područja Svete Nedelje.

Kako njegovati kožu lica i tijela nakon ljeta saznajte na Četrtom četrtku

Nastavlja se ciklus besplatnih edukacija o financijskoj pismenosti i upravljanju novcem

"Putevima Domovinskog rata": Velikogorička UHBDR - Zračna luka Zagreb posjetila Aljmaš i Vukovar

Sve je spremno za 3. Kotlić u Starom Čiču: „Želja nam je da manifestacija postane tradicionalna”

Posavec uvjerljivim gostujućim slavljem stigao na vrh Jedinstvene 1. ŽNL, Mladost u Obrezini ostavila Meštricu na 'nuli'

Robert Vukašinec zabio za slavlje Bune nad Gradićima, Lukavec i Turopoljac odigrali bez pobjednika, Polet na Zvrniku do sva tri boda golovima Ivkića i Galovića
