Na ulazu u Goricu ostavljen štenac slomljene noge
Veterinarska stanica Velika Gorica danas je velikodušno, kao i mnogo puta do sada, primila jednog malenog štenca koji je ozlijeđene noge bezumno ostavljen uz cestu jedne od najfrekventnijih prometnica na ulazu u Veliku Goricu.
Kako su kazali iz Veterinarske stanice, samo čudo ga je spasilo od tragedije i gotovo sigurne smrti, a pronađen je ostavljen i odbačen s ozlijeđenom stražnjom lijevom nogom.
-Štene je ženskog spola, trenutno smješteno u našem stacionaru. Ozljedu ćemo sanirati, biti će cijepljeno protiv zaraznih bolesti po protokolu po kojem cijepimo štence visokog rizika. Nakon toga nadamo se da će pronaći svoj dom i nekoga tko će se brinuti o njemu. Zainteresirani i svi voljni pomoći su dobro došli- poručuje brižna ekipa Veterinarske stanice Velika Gorica.
Galerija slika
Mon Ami uvršten u najprestižniji svjetski gastronomski vodič, MICHELIN Guide
Grozdovi vinogradari na stručnom putovanju u Bizeljsko: Učenje, degustacije i jačanje prekogranične suradnje
HEP za petak najavio nastavak radova u Velikoj Buni
Međunarodna nagrada Turističkoj zajednici Zagrebačke županije, posebno istaknut prekogranični projekt "InterWine"
FOTO: Počela ugradnja prvog betonskog nosača budućeg Selečkog mosta
Osnovnoj školi Nikole Hribara odobren novi Erasmus+ projekt "Misli zeleno, djeluj zajedno"