Najviše vozača kažnjeno zbog nekorištenja pojasa
10.01.2019. / Ivana Ćurić
Velikogorička policija jučer je provela akciju nadzora vozača, a posebno se pratilo koristi li se sigurno pojas, dječja sjedalica i koristi li se i kako mobitel u vožnji.
U akciji je utvrđeno sedam prekršaja vezanih uz cilj akcije.
Najviše vozača, njih šestero, dobilo je kazne zbog toga što se nisu vezali tijekom vožnje, a jedan vozač kažnjen je zbog nepravilnog korištenja mobitela tijekom vožnje.
-Također je utvrđeno i šest ostalih prekršaja, pet prekoračenja brzine i jedno upravljanje neregistriranim vozilom-dodaju iz PP Velika Gorica.
Ukupno je utvrđeno 13 prometnih prekršaja.
Zadnje objavljeno
Mon Ami uvršten u najprestižniji svjetski gastronomski vodič, MICHELIN Guide
Grozdovi vinogradari na stručnom putovanju u Bizeljsko: Učenje, degustacije i jačanje prekogranične suradnje
HEP za petak najavio nastavak radova u Velikoj Buni
Međunarodna nagrada Turističkoj zajednici Zagrebačke županije, posebno istaknut prekogranični projekt "InterWine"
FOTO: Počela ugradnja prvog betonskog nosača budućeg Selečkog mosta
Osnovnoj školi Nikole Hribara odobren novi Erasmus+ projekt "Misli zeleno, djeluj zajedno"