Nakon više od dva tjedna Gorica bez novih slučajeva zaraze, u županiji izliječeno 38 osoba
06.10.2020. / Petar Brnada
U Velikoj Gorici u protekla 24 sata nisu zabilježeni novi slučajevi zaraze koronavirusom, pokazuju jutrošnji podaci županijskog Zavoda za javno zdravstvo.
Bolju epidemiološku sliku u odnosu na jučer ima i cijela Zagrebačka županija koja je upisala 7 novozaraženih, ali i čak 38 izliječenih osoba.
Tri nova slučaja broji Dugo Selo, a po jedan Sveti Ivan Zelina, Općina Jakovlje, Općina Klinča Sela, te Općina Brckovljani. U županiji su trenutno aktivna 274 slučaja. Zadnji puta Velika Gorica na nuli je bila 20. rujna.
-Od 7 novooboljelih osoba 2 su kontakti prethodno oboljelih, 1 slučaj povezan je privatnom proslavom, dok je za 4 slučaja nejasna epidemiološka anamneza. Samoizolacija je propisana za još 49 osoba- izvijestili su jutros iz Županije.
Zadnje objavljeno
Rijeka najbolja u Vukovini na Memorijalu Dag Injić: Cijeli dan su se nadmetale sreća i tuga...
Uzbudljiv početak sezone: Gradići preokretom u nastavku dobili Jelačić, Holić zabio u završnici za slavlje Lukavca
Carević: Nisam nikad bio u ovakvoj situaciji, nije lako...
Slikarica iz Velike Mlake Dinka Grlić predstavlja izložbu „Ritam prirode u lirskoj apstrakciji“: „Priroda je uvijek bila inspiracija umjetnicima, a danas ona nestaje“
FOTO Jubilej vatrogastva u Šćitarjevu: DVD proslavio 100. obljetnicu djelovanja
U ponedjeljak bez struje u Kolarevoj, u utorak u Kučama