Nejasne okolnosti sudara: Policija traži svjedoke prometne nesreće
23.01.2023. / Redakcija
Policija traži svjedoke prometne nesreće koja se dogodila u petak, 20. siječnja oko 12:55 sati u Velikoj Gorici na raskrižju Ulice Hrvatske bratske zajednice i Avenije Pape Ivana Pavla II.
U prometnoj nesreći sudjelovala su dva osobna vozila i nastala je materijalna nesreća. Ukoliko ste se zatekli u blizini, nazovite policiju broj 01/6221144 ili 192.
Zadnje objavljeno
Grozdovi vinogradari na stručnom putovanju u Bizeljsko: Učenje, degustacije i jačanje prekogranične suradnje
HEP za petak najavio nastavak radova u Velikoj Buni
Međunarodna nagrada Turističkoj zajednici Zagrebačke županije, posebno istaknut prekogranični projekt "InterWine"
FOTO: Počela ugradnja prvog betonskog nosača budućeg Selečkog mosta
Osnovnoj školi Nikole Hribara odobren novi Erasmus+ projekt "Misli zeleno, djeluj zajedno"
Patrik Lončar, Matej Turković i Lejla Lea Kajfeš zaslužili bronce na jakom G1/E1 BiH Openu u Sarajevu: Svi su pokazali iznimnu borbenost i želju!